Aplikace na posílání zásilek

Jen málokterý e-shop má dnes výhradního přepravce svých zásilek. Většinou používáme dva a vice přepravců ve snaze nabídnout zákazníkovi co nejvíce možností volby. V tuto chvíli jsme však odkázáni ke každodenní práci s několika systémy ke vkládádní zásilek. Každý pracuje jinak a je více či méně složitý a přehledný. Navíc jen některé nabízejí připojení přes webou službu API.

Proto jsme pro Vás vytvořili aplikaci Balíkonoš.cz. Do této aplikace nahrajete jednoduše zásilky pro všechny přepravce najednou a to pomocí jediného CSV souboru nebo propojením přes API, nebo můžete vkládat zásilky ručně.

Registrace

Aplikace Balíkonoš

Zásilky máte na jednom místě,

přehledně rozdělené a trackované. Pomocí jednoduchých symbolů přesně víte nejen jestli byla zásilka doručena a kdy, ale máte také přehled o zásilkách, které se k Vám vrací zpět. Máte tak možnost znovu oslovit zákazníka a zeptat se ho, proč Vaši zásilku odmítl.

Správa více poboček a uživatelů

Pokud máte více svozových mist či poboček můžete v Balíkonoši vytvořit neomezené množství přístupů do stejného klientského účtu. Stějně tak ke každému účtu je možné vytvořit několik uživatelů a přidělit jim různá práva.

Správa poboček v Balíkonoši
Shopsys Shoptet

Shoptet a Shopsys

E-shopová řešení Shoptet a Shopsys jsou na Balíkonoše připraveny. Že Vaše e-shopové řešení Balíkonoše nenabízí? Zavolejte nám, spojíme se s jeho tvůrci a propojení zajistíme

Vždy Vám rádi poradíme

V případě, že si nebudete vědět rady s ovládáním nebo nastavením, neváhejte nám zavolat na +420 731 197 817 (Po-Pá 9-17h) nebo napsat na info@balikonos.cz.

… a navíc, Balíkonoš.cz je zdarma!
Poptávka
Poptávka služeb Můžete poptat následující služby:
  • Balíky
  • Palety
  • Kontejnery
  • Obalový materiál
  • Tisky
  • Listovní zásilky
  • a další…
Nezávazná poptávka